Верифікований профіль
20
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (1)

  • 220 000 $
    1 236 $/м²

    Потічок вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Озеро
    178 / 72 / 27 м²
    2 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    2022 рік побудови
    3 дні тому
    Продається котедж смт. Брюхович.і Загальна площа 178 кВ.м., житлова 71,5 кв.м. Будинок складається з чотирьох житлових кімнат та кухні, санвузли та технічне приміщення. земельна ділянка призначення: будівництво та обслуговування житлового будинку. Земельна ділянка 2,6 соток Котеджне містечко під цілодобовою охороною та відеонаглядом, в'їзд через шлагбаум. Усі комунікації підведені в будинок. Дуже гарна локація. Тиша, простір, свіже повітря, поруч озеро. Комфорт, у передмісті Львова з чудовою природою зі зручним добиранням до міста. Документи готові до продажі. Розглядаємо варіанти оплати через держпрограми, є-оселя є-відновлення та інші.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.